Αναζήτηση
Filters

Νέα

Ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων πανεπιστημιακής εξομοίωσης χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2021-22 του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Α.Ε. 2021-22 -Παρασκευή, 10 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Οι πτυχιούχοι του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων δύνανται να ασχοληθούν με αντικείμενα εργασίας όπως αυτά περιγράφονται στις επόμενες ενότητες, σύμφωνα με τις ακόλουθες κανονιστικές διατάξεις που αφορούν σε πτυχιούχους Τμημάτων Οικονομίας και Διοίκησης και κυρίως από τρία Προεδρικά Διατάγματα:
Εγγραφές Πρωτοετών 2021 -Τρίτη, 7 Σεπτεμβρίου 2021
Το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας καλωσορίζει του νέους φοιτητές του.
ΔΙΑΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΘΕΜΑ: «Συγκρότηση της Συνέλευσης του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για το Α.Ε. 2021-22».
Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: 22/9/2021
Εγγραφές Πρωτοετών 2021 -Πέμπτη, 2 Σεπτεμβρίου 2021
Οι εγγραφές των πρωτοετών θα γίνουν στην πλατφόρμα του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων. Παρακαλούμε να επισκέπτεστε τον ιστότοπο του Υπουργείου για να ενημερωθείτε για την έναρξη και τη διάρκεια των εγγραφών.
Υποβολή ηλεκτρονικής αίτησης για τη χορήγηση δωρεάν σίτισης από 26 Αυγούστου έως 14 Σεπτεμβρίου.