Αναζήτηση
Filters

Νέα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ για τη θέση του Διευθυντή του Εργαστηρίου με την επωνυμία «Εργαστήριο Διοικητικών, Ψηφιακών και Εκπαιδευτικών Ικανοτήτων» του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Αιτήσεις χορήγησης στεγαστικού επιδόματος για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022
Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Ευέλικτες Μέθοδοι Διοίκησης - (Μaster in Agile Management)» για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.
Ενημερωτικό βίντεο του Τμήματος -Δευτέρα, 20 Ιουνίου 2022
Ολοκληρώθηκε η παραγωγή ενός σύντομου ενημερωτικού και προωθητικού βίντεο του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων.
Προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη Διευθυντή του Εργαστηρίου με την επωνυμία «Εργαστήριο Διοικητικών, Ψηφιακών και Εκπαιδευτικών Ικανοτήτων» του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Συνήγορος του Φοιτητή -Τρίτη, 7 Ιουνίου 2022
[Σχετικές πληροφορίες θα βρείτε στη διεύθυνση: https://www.uth.gr/zoi/ypostirixi/synigoros-toy-foititi]
Με δεδομένη την συμπληρωματική προκήρυξη για σπουδές ERASMUS+ κατά το εαρινό εξάμηνο 2022-2023, η οποία θα είναι ανοικτή για αιτήσεις από 6 Ιουνίου έως 26 Ιουνίου 2022 το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων καλεί τους ενδιαφερόμενους φοιτήτριες και τους φοιτητές του σε ενημέρωση, η οποία θα γίνει την Παρασκευή 3 Ιουνίου 2022 στην Αίθουσα 1 του 1ου ορόφου του κτηρίου μας.
Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών με τίτλο «Διοίκηση Επιχειρήσεων – ΜΒΑ» (Master in Business Administration) κατά το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 25 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00 στο Αμφιθέατρο 1 στο Κτίριο Διοίκησης Επιχειρήσεων και Ψηφιακών Συστημάτων, Πανεπιστημιούπολη Γαιόπολις, Περιφερειακή Οδός Λάρισας.
Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Ευέλικτες Μέθοδοι Διοίκησης - (Μaster in Agile Management» (ΠΜΣ ΕΜΔ) για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.