Μάθημα Εξομοίωσης, ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

Αγαπητές φοιτήτριες , αγαπητοί φοιτητές, στα πλαίσια της προσπάθειάς μας για εναρμόνιση στα νέα δεδομένα και μετά από τους περιορισμούς που έχουν επιβληθεί, η εκπαιδευτική διαδικασία δεν σταματάει αλλά πλέον θα πραγματοποιείται μέσω της εξ αποστάσεως εκπαίδευση χρησιμοποιώντας συστήματα σύγχρονης και ασύγχρονης εκπαίδευσης !!

Συνεπώς, αρχικά, απαιτείται η εγγραφή των φοιτητριών / φοιτητών στο eClass του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Επιπλέον για χρησιμοποιηθεί και η πλατφόρμα εκπαίδευσης Microsoft Teams.
Για να ετοιμάσετε την συσκευή (pc, tablet, mobile phone) από την οποία θα κάνετε το μάθημα και για να συνδεθείτε στην ηλεκτρονική αίθουσα πρέπει να ακολουθήσετε τις οδηγίες https://it.uth.gr/kb/ms-teams-syndesi-kai-hrisi .
Σας γνωρίζω μεσω σχετικής ανακοίνωσης στο eclass το κλειδί εισόδου στην ηλεκτρονική αίθουσα για την παρακολούθηση του μαθήματος !!
Θα ακολουθήσουμε το πρόγραμμα που είχαμε !!
Για όποια απορία σας παραμένω στη διάθεσή σας !!

ΜΦΧ

Δρ. Δημήτριος Μπελιάς