Διεξαγωγή μαθημάτων του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021

Αγαπητές φοιτήτριες,
Αγαπητοί φοιτητές,

Σας ενημερώνουμε ότι η έναρξη των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 θα γίνει την Πέμπτη 1η Οκτωβρίου 2020 σύμφωνα με όλα τα ισχύοντα υγειονομικά πρωτόκολλα προκειμένου να διασφαλισθεί η δημόσια υγεία.

Ο τρόπος διδασκαλίας, εξ αποστάσεως διδασκαλία ή με φυσική παρουσία διδασκόντων/ουσών και διδασκομένων με υποχρεωτική χρήση μάσκας, των μαθημάτων του προγράμματος σπουδών του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Χ.Ε 2020-21 θα σας ανακοινωθεί επακριβώς πρίν την έναρξη των μαθημάτων.

Σημειώνουμε ότι σύμφωνα με τις ισχύουσες ανακοινώσεις του ΥΠΑΙΘ η διδασκαλία των μαθημάτων των οποίων ο αριθμός των εγγεγραμμένων φοιτητών/τριών ξεπερνά τους/τις πενήντα (50) θα διεξαχθεί με εξ αποστάσεως διδασκαλία ενώ η διδασκαλία των μαθημάτων των οποίων ο αριθμός των εγγεγραμμένων φοιτητών/τριών δεν ξεπερνά τους/τις πενήντα (50) θα διεξαχθεί με φυσική παρουσία διδασκόντων/ουσών και διδασκομένων με υποχρεωτική χρήση μάσκας.

Ο πρόεδρος του Τμήματος

Πίσω